Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 72 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Głosowania LL
PostNapisane: 15 wrz 2016, o 23:41 
Kraken

Systemy: WFB
X-Wing
pewnie że a)

PostNapisane: 16 wrz 2016, o 04:43 
Kałamarnica

a

PostNapisane: 16 wrz 2016, o 08:57 
Kałamarnica

Chociaż poczytałem dzisiaj o akcjach Furiona , nie znam go osobiście pare razy go widziałem , coś mi tu śmierdzi.

PostNapisane: 16 wrz 2016, o 11:30 
Kraken

X-Wing
Jurek jest spoko. Skostnialy system LL na bp nigdy ny nie pasował. Obecnie wszyscy ci z którymi miał pod górkę przerzucili się na inne systemy, albo się uspokoili.

PostNapisane: 17 wrz 2016, o 12:31 
Papa Smerf

Jurek jest tylko trochę szalony. :idea:

PostNapisane: 20 gru 2016, o 18:29 
Wielka Ośmiornica

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 00&start=0
Jest głosowanko na LL
1) przyjęcie nowego regulaminu (sugeruję "tak")
2) liczba turniejów wliczających się do ligi: 8,9,10 (do tej pory było 10 i sugeruję przy tym zostać)
3) liczba masterów w roku: 8,9,10 (tutaj nie wiem co zagłosować stąd się pytam was)
4) spóźnione wyniki: nie zaliczają się albo zaliczają się automatycznie - czas na wysłanie do końca roku (imho nie zaliczają się bo inaczej będzie powalona sytuacja z wpisywaniem tych wyników i wszyscy będą wysyłali na koniec roku wyniki wszystkich turniejów)
5) określenie domyślnego sposobu parowania na swissa (czyli to co tradycyjnie każdy robił ale była to przestrzeń dla przekrętów)

Jedyna rzecz gdzie nie wiem co odpowiedzieć to punkt 3 czyli liczba masterów.
Za 8 masterami w roku przemawia fakt, że wtedy masterem nie zostanie byle event i faktycznie będą to dobre imprezy. Ponadto może to wpłynąć na większą frekwencję.
Za 10 masterami w roku przemawia to, że mastery są fajne ale życie potrafi uniemożliwić pojechanie na takowego więc jak ich będize więcej to większa szansa, że na jakiegoś się uda. Ponadto jest szansa, ze zgłosi się więcej niż 8 fajnych imprez i głupio powiedzieć dobrej imprezie, że nie będzie masterem.

PostNapisane: 20 gru 2016, o 23:27 
Kałamarnica

Zgadzam się z tym jak to rozpisałeś (w kontekście większości), osobiście jestem zdania że masterów powinno być 8 ale jest to tylko moja opinia nie ma co drążyć tematu dostosuję się, punktu 5 nie do końca rozumiem.

PostNapisane: 21 gru 2016, o 00:22 
Kraken

X-Wing
Jestem za zmniejszeniem ilości masterów (8). Kiedyś miałeś mniejszą ilość masterów plus czelendżery (dla młodych leszczy były to takie pół mastery, ponad lokale na około 40 graczy. Kiedyś mastery miały frekwencję w okolicach 120 osób) i było dobrze. Master był masterem a na czelki jeździł ten kto nie mógł pojechać w terminie masterowym. Może zwiększy to ilość graczy na lokalach, które przerodzą się w coś na miarę czela. Teraz masz mastery z minimalna ilością osób i każdy się liczy do ligi. Wolę mastera nie dostać niż mieć na nim 40 osób i bać się o ewentualne wtopienie finansowe. Niech to będzie święto.

W kwestiach parowania zostawiłbym to dla organizatora. Zawsze przecież powinien być zewnętrzny sędzia który może zareagować.

PostNapisane: 24 sty 2017, o 00:41 
Wielka Ośmiornica

Hoops, Skarabek - nie wiem czy takie głosowanie jakie zrobiliście jest na pewno dobrym pomysłem. Na przyszłość może jednak by dawać Mackom najwyższą notę a nie innym ośrodkom? Naprawdę master w Łodzi to 4 i 5 miejsce dla was?

PostNapisane: 24 sty 2017, o 11:42 
Kałamarnica

Systemy: AoS:
- DoT 4000pkt
Ja jako 2 dałem.

PostNapisane: 24 sty 2017, o 12:45 
Kraken

X-Wing
Tak. Zagłosowałem zgodnie z wymaganiami ludzi, komfortową miejscówką, zapleczem sanitarnym, afterem czy ciągłością imprez wraz dobrymi ocenami uczestników. Zgodnie z sumieniem czy czymś tam. W tym roku głosowanie absolutnie nie miało znaczenia i brana była ewentualnie gradacja masterów, a i tak znając życie każdy z ośrodków będzie się dogadywał z innymi i pilnował mniej więcej swojego tradycyjnego terminu.

PostNapisane: 24 sty 2017, o 12:54 
Wielka Ośmiornica

@Hoops - rozumiem i spoko :) po prostu zdziwiłem się bo jako jedyni dwaj nie ustawiliście "swojego" mastera na pierwszym miejscu. Jak najbardziej zrozumiałe stanowisko.
@Skarabek - zgodnie z tym: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0 ustawiłeś Łódź na 4 miejscu. Jeśli jest błąd w podliczaniu to napisz do laika.

no offence panowie :)

PostNapisane: 24 sty 2017, o 13:56 
Kraken

X-Wing
Spoko. Gdyby to miało znaczenie jak kilka lat temu to pewnie bym ustawił łódź na 1 miejscu. Widać właśnie na przykładzie innych jak takie głosowanie nie ma sensu bo wiadomo że każdy zagłosuje na swój ośrodek więc po co w ogóle. Można z góry przyjąć że dany ośrodek zagłosuje na siebie w pierwszej kolejności.

PostNapisane: 24 sty 2017, o 18:47 
Wielka Ośmiornica

Sam wiesz po co w ogóle. Po to by zadecydować kto będzie na pozostałych miejscach poza pierwszym ;)

PostNapisane: 24 sty 2017, o 19:01 
Kraken

X-Wing
Tak, ale w obecnych czasach ośrodki i tak mają swoje ulubione terminy i ich się trzymają. Jakoś nie widzę żebyśmy przykładowo chcieli zrobić mastera latem lub na wiosnę, albo żeby Gorzów lub Szczyrk miał ochotę na jesień, zimę.
Może kiedyś doczekamy jeszcze czasów że znowu będzie więcej chętnych niż terminów.

PostNapisane: 8 mar 2017, o 00:04 
Kraken

X-Wing
Cytuj:
Jest pytanie w związku z terminem DMP. Wcześniej wyznaczyliśmy termin tak żeby być w miarę daleko od ETC dzięki czemu mieliśmy nadzieję, że uda się kilka zagranicznych teamów ściągnąć. Dzisiaj jednak okazało się, że są problemy z miejscówką na ogłoszony przez nas termin. Żeby utrzymać dobrą miejscówkę musielibyśmy przełożyć turniej o dwa tygodnie wcześniej, na 12-13.08 czyli tydzień po ETC. Pytanie do Was czy LL miała by w związku z tym coś przeciwko.

Jakoś ze Skarabem musimy się wypowiedzieć, ale info od zainteresowanych wyjazdem na DMP tez by się przydało.
Moje zdanie w tym temacie jest takie, że jest mi prawie obojętne. Prawie bo jednak skoro miejscówka ma ucierpieć to czemu by jednak nie przełożyć.

PostNapisane: 8 mar 2017, o 07:59 
Kałamarnica

Jeżeli teraz o tym informują to praktycznie nie powinno być problemu ze zmianą terminu.

PostNapisane: 8 mar 2017, o 08:37 
Kraken

Systemy: FoW, Malifaux, Mordheim, Blood Bowl, Infinity
Poznam także: Full Thrust, Wolsung, SAGA, X wing
Z łódzkich graczy nikt na ETC 9th Age nie jedzie więc IMO to jest rybka kiedy będzie DMP.

PostNapisane: 8 mar 2017, o 09:25 
Kraken

X-Wing
Dziękuję ReyQ za jakże oczywistą wypowiedź odnośnie ETC.

PostNapisane: 8 mar 2017, o 10:31 
Prawie jak Kraken

Systemy: 9th age, Hobbit, Bolt Action
Poznam także: Gaslands, Kings of War
Jeśli dmp będzie w połowie sierpnia to mnie pewnie nie będzie bo jestem na wakacjach.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 72 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona