Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: European Masters League
PostNapisane: 6 gru 2018, o 13:46 
Wielka Ośmiornica

Cześć! Chciałbym by Ośmiornica trochę bardziej pokazała się na mapie europy T9A i można to łatwo zrobić.
Wystarczy być na 3 z 10 turniejów międzynarodowych z czego dwa odbywają się w Polsce.
Pełna lista tutaj: https://www.europeanmastersleague.com/events-calendar/
Z tego wszystkiego póki co jest duża szansa, że pojawiamy się w Warszawie na drużynówce i na DMP w Krakowie. To są już 2 turnieje.
Ponadto najciekawszy turniej który póki co jest zapowiedziany, gdzie byłem i gdzie uważam, że warto być to Herford w ostatni weekend kwietnia:
https://www.worldteamchampionships.com/

Nie oszukujmy się - będziemy w tej całej lidze na jednym z ostatnich miejsc jak nie ostatnim. Nie mniej uczestniczyć możemy, kosztów nie ponosimy a aby to zrobić wystarczy po prostu pojawić się z drużyną reprezentującą Ośmiornicę na Herford albo innym zagranicznym. Reklama jest, turnieje międzynarodowe, kontakty, znajomości, zdjęcia z największych eventów w koszulkach i ze sztandarem ośmiornicy, z kostkami ze wszystkim - murowane.
Z takich szczegółów to po prostu zbieramy team 12 graczy i każda drużyna składająca się z tych graczy biorąca udział w którymkolwiek z tych turnijeów nas reprezentuje bez żadnych tam opłat rejestracyjnych czy coś.

Tak naprawdę poza aspektem promocyjnym to na tym temat się kończy a ważniejszy element to udział w samym Herford.

Byłem i jest tam naprawdę fajnie. Takie ETC tylko każdy może pojechać i lepiej zorganizowane bo nastawione na jeden system.
Drużyny 5 osobowe, 4500pkt, T9A najnowsze zasady, 5 gier - 3 w sobotę, 2 w niedzielę.
Wejściówka to 25€+35€ wejściówka+wyżywienie. W wyżywieniu zawierają się darmowe napoje w tym piwo (nie zabrakło, do oporu).
Jak się odpowiednio wcześnie zarejestrujemy to spanie w sali gimnastycznej za free ale ilość spotów ograniczona. Zawsze można w okolicy zarezerwować spota ale to już jakiś tam koszt.
Dojazd tam i nazad to niestety jakiś koszt jest ale rozłożony na wszystkie osoby w samochodzie wychodzi pewnie z 2x tyle co do Szczyrku na przykład. Ponadto pewien minus to właśnie potrzeba wzięcia urlopu w piątek by wygodnie dojechać a najlepiej też w poniedziałek by sensownie wrócić (w niedzielę event kończy się, że można się rozjechać o 17:30 a jedzie się z 8 godzin).

Z Polski póki co zarejestrowali się Szybki Szpil i 8. Bila. Pewnie dojdą JH oraz Underdogsi a może ktoś więcej np. Rogaty jak się obudzi bo nie mają wcale tak daleko.

Wiem, że koszta mimo wszystko duże. Jest ten drobny dyskomfort nie grania w Polsce i dogadywania się z niemcami po angielsku. Jest jednak ten dreszczyk prawdziwie międzynarodowego eventu (Na ten moment 43 drużyny zarejestrowane z 17 krajów), sam turniej na naprawdę wysokim poziomie organizacyjnym (wszedzie maty, wszędzie dobre tereny, profesjonalne sędziowanie i organizacja, miła atmosfera, wszystko na miejscu).
Jeśli by się zebrało 5 chętnych - naprawdę szczerze polecam.

Jakby ktoś miał więcej urlopu to zachęcam też do wyjazdu wcześniej - już w piątek odbędzie się side-event single.
Komentarze? Są w ogóle szanse na zebranie drużyny? Może z jakimś najemnikiem co będize chciał głowonoga reprezentować? Na przykład z takim Lohostem mogę zagadać i jest jakaś szansa, że będzie chciał zwyczajnie z nami pojechać i nas reprezentować :)

Tytuł: Re: European Masters League
PostNapisane: 7 gru 2018, o 23:00 
Dominator

Systemy: WFB:
High Elves - 3000pkt
Vampire Counts - 1000pkt
Tak jak już mówiłem, pojechałbym ;)

Tytuł: Re: European Masters League
PostNapisane: 20 gru 2018, o 16:54 
Kałamarnica

Jak mi się uda załatwić wolne z rodzinką to też z chęcią pojadę.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]