Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 6   [ Posty: 108 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PRE_DMP - 16.04
PostNapisane: 18 kwi 2011, o 11:16 
Gracz roku 2012 - WH40k

Super-Bobik szykujący się do startu :)

nagrodę pocieszenia otrzymują:
GK łapiący covera za tyskim ;)

PostNapisane: 18 kwi 2011, o 11:32 
Pseudo-Macka

Z mojej strony:
bardzo miły turniej, miejscówka spoko, ale dość chłodno, więc przerwy na wygrzanie się na słonku w sam raz :]

Bitwy na luzie, bez spinek.
1. Dimitr SM 11-9
10 młotków biegnących z buta przez cały stół i 3 attack bike były największym zagrożeniem, te pierwsze mocno przerzedzone dobiegły do mojego deployu i trochę napsuły, a drugie po oblaniu Ld 9 przez celestianki popsuły jednego egzora, ale ok. 5 tury już nic moim znacznikom nie zagrażało. Szybka chimera próbowała zakontestować jeden znacznik dimitra, ale jednak nie dojechała i skończyło się na moich 3 i jego 2 znacznikach, jego sporej przewadze w KP, mojej w zabitych.

2. Fastyś 20-0
Dość jednostronna bitwa, 2 dredy mortisy i 3 speedery to za mało, żeby zatrzymać tyle czołgów. Koniec końców stół prawie wyczyszczony - oprócz 1 rhino i 8 taktycznych na znaczniku, kontestowanym przez moje rhino (pozostałe 2 moje). 3998vp mojej przewagi

3. Slaan 13-7
Najciekawsza bitwa. Siły inkwizycji stanęły naprzeciw siebie... Ciekawy byłem nowych GK, armia bardzo IMO fajna.
Mordrak z obstawą i Librą wchodzą w 1 turze za moimi egzorami i z Warp Rifta psują 2 z nich (aczkolwiek nadal nie wydaje mi się, żeby libra dołączony do mordraka mógł pojawiac sie z nim na stole, uzywając jego zdolnosci specjalnych). Anyway, na towarzystwo poleciało wszystko, co fabryka dała, a canoneska wleciala z szarżą.
W następnej turze libra teleportuje paladynow, ktorzy tez dostają co mogą na twarz i... oblewają liderkę. Grzecznie odprowadzani i ostrzeliwaniu wkrótce się kończą. W międzyczasie Modrak spada od instanta z podbitego evisceratora canoneski, a z librą tłuczemy się dalej - jego inv 2+ z warding staffa, mój 2+ z modlitwy. Następna tura, znowu teleportowanie, tym razem 5 zwyklaków, którzy po zebraniu trochę na twarz... uciekają. Kanonesce nie wychodzi modlitwa i spada, ale libra na openie w następnej turze dzieli jej los.
Więc sprawa się rozwiązuje i nic więcej nie zagraża moim tyłom. W miedzyczasie jadę do przodu, 3 znaczniki moje, szybka pusta chimera atakuje 4 znacznik, a wychodząca z rezerw chimera z command squadem gwardii jedzie na ostatni z nich. Po 7 turze jedna chimera nadal stoi, druga zwrakowana, a gwardziści uciekają, więc moje 3 znaczniki, jego 1, jego przewaga w KP.
Jego przewagą była moja mała znajomość armii, a moją jego krótki zasięg ppancu (24" psycannonów) i spory pech w rzutach.
All in all, GK zawsze mieli świetny fluff, teraz dostali też świetne zasady, więc cieszy mnie ich powodzenie jako bratniej siły inkwizycji :)

W rezultacie 3 miejsce, tego jeszcze nie było :)

Rozpiska przetestowana i spisała się naprawdę dobrze. 5 chimer i 2 rhino wypakowanych plazmami, meltami i flamerami w akompaniamencie egzorcystów zrobiło swoje. Dużo troopsów, ale też duuużo KP.

Dzięki przeciwnikom za bitwy, organizatorom za ogarnięcie tematu, Fastysiowi za podwózkę do miasta Zgierz :)

pozdro i do następnego
Kamil

PostNapisane: 18 kwi 2011, o 12:45 
Wielka Ośmiornica

Dzięki wszystkim za fajny dzionek :D

Wyniki pojawią się w ŁRG za tydzień, albo wcześniej - po tym, jak wszyscy postawią poturniejowego posta (żebym wiedział, czy nie ma reklamacji)

Proszę nie kasować postu Krysiaka, bo ma rację - jak się kto zachowuje w jakimś zamkniętym gronie, to jego sprawa, ale publicznymi bluzgami robi się koło pupy hobby, klubowi i poszczególnym ludziom (np. Seniorowi, na którego spadną ew skargi).
Cieszę się, że Kopalnia wam się spodobała (bardzo słusznie, bo choć jest daleko, to świetna miejscówka). Tym bardziej, powinniśmy wszyscy pilnować, żeby nie stracić dostępu do tej gralni, a to zależy od tubylców. Podobnie ma się sytuacja z ŁDK - w szczególności korytarzy, schodów, portierni i wejścia.Każdemu może zdarzyć się jakiś przecinek (bo po prostu musi/bo się wymsknęło), ale wywalanie tęgich wiąch w każdym zdaniu robi nam ciężki obciach i może mieć paskudne skutki. Proszę brać to pod uwagę.

PostNapisane: 18 kwi 2011, o 13:14 
Kałamarnica

Uszaty napisał(a):
Aż żałuję że się nie wybrałem patrząc na napinkę w tym temacie, chyba macie jakieś kompleksy wyjeżdżając z tekstami godnymi góra gimnazjum :wink:
Złe wrażenie :wink: W niedzielę planowałem podziękować za turniej jednocześnie przemianować go nieformalnie na Pre GnC! :lol: Nie doszło to do skutku z różnych powodów a kiedy następnego dnia zacząłem czytać to był ciężki szok :roll: Panowie musieli sobie chyba coś wyjaśnić ale jednocześnie zaczęło to wyglądać jakby nie wiadomo co się tam działo. Nic bardziej mylnego - turniej był spoko, pełen luzik, grill, fajne rozmowy. Nawet jakoś nie było (przynajmniej z mojego punktu widzenia) jakiegoś specjalnego pilnowania time frame - wszystko się jakoś fajnie zgrywało samo. Nie pamiętam turnieju gdzie wszystkie bitwy zagrane kończyłem na pełnym czasie gry :D Więc naprawdę - ta spina to gdzieś jakiś margines był. Udział wzięło, nie wiem, może z 5 osób.

Ze swojej strony - Dzięki wielkie Organizatorowi (w sumie to do Was obu :P ), dzięki przeciwnikom za bitwy (te oficjalne i mniej oficjalne), i gratulacje dla "gracza rezerwowego" :D

PostNapisane: 19 kwi 2011, o 11:06 
Wielka Ośmiornica

Cytuj:
Udział wzięło, nie wiem, może z 5 osób.
Udział wzięły 2 osoby, ale widzów było sporo. Przegapiłeś całą zabawę, bo kończyłeś bitwę, a pozostałe stoliki grzały się na ławeczce :roll:

Żadnych punktów dodatkowych nie było? Tzn to, co jest wynikiem, to przy okazji klasyfikacja generalska?
No i muszę do ŁRG wiedzieć, kto w końcu był orgiem/orgami, więc proszę sobie jakoś to ustalić :roll:

PostNapisane: 19 kwi 2011, o 11:15 
Kalmar

Systemy: WH40K
Ja byłem orgiem, myślę że Rupert się z tym zgodzi.

Żadnych dodatkowych punktów na turnieju nie było.

PostNapisane: 19 kwi 2011, o 11:35 
Wielka Ośmiornica

Oki, dzięki :D

PostNapisane: 27 kwi 2011, o 11:31 
Wielka Ośmiornica

Reklamacji nie było, więc dodaję wyniki do Rankingu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 6   [ Posty: 108 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6