Zmień rozmiar tekstu

Regulamin działu

Wpis o trunieju należy umieszczać w postaci:
Data dd.mm [system] nazwa turnieju, format, miejsce.

Jedno wydarzenie = 1 wątek, żeby uniknąć spamu. Resztę rozmów proszę prowadzić w dyskusjach.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 42 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 04.02.2018 4500 pkt 9th age 2.0 Polowanie na czarownice
PostNapisane: 7 lut 2018, o 21:00 
Kałamarnica

Systemy: WFB
ślivek napisał(a):
Gratki szczere! widzę, że klub znowu mnie nie zawiódł postawą :D
Wyniki poszły do ligi? Jak się grało? Ktoś jakieś fajne opowieści ma?

Kraków oraz Ten turniej pokazujo , że źle weszliśmy w kminy nowej mety , nowego losa i zmian inicjatywy przy szarżach. Jakieś 30 minut temu jak siedziałem na ceramicznym tronie , myślałem o zgrupowaniu kadry i o obecnych zmianach. Gra jest fajnie zrobiona , uproszczona, magia jest stabilna , powinni tylko ją przyciąć jeżeli chodzi o moc czarów. Gdyby nie czapa z chaosem i kilka innych myczków to uznał bym że obecny relase jest na prawdę konkretny w taką grę chce grać. U nas jest lipa z rozpiskami i niższym poziomem bo nie ma przewiewu tak jak w innych środowiskach, nie jest źle , po prostu jest jak jest po prostu :D Wwa ma bardzo stonowane rozpiski no i dobór armii jest raczej sprzyjający wynikom + to że tam chłopaki mają większe doświadczenie. Powiem szczerze że trochę szczęścia i stabilności w grze przy trochę racjonalniejszym przesuwaniu figurek może wywindować Cię bardzo wysoko w rankingu (remisy, wyniki typu 13-7)bo rzadko teraz ktoś wbija 5 mach na turniejach, często ludzie sobie urywają punkty i wyniki 14-6 13-7 winduje Cie do top 10 My za to lecimy po glorie i chwałę i kończy się jak zwykle :D (Np po świdniki poczułem moc i lecę na rympał przeświadczony o mocy Bestii , na świdniku w planach było robienie remisów i objectivów i lepiej na tym wyszedłem niż w grze w przeświadczeniu o mocy mojej armii - po prostu czekałem na przeciwnika naciskając go i często powychodziły im błędy za to ja popełniłem ich wtedy bardzo mało ) i zauważyłem też że warzywniak to jednak spinkowy jest w ogólnym zakresie tego spostrzeżenia , na wysokich stołach gra się identycznie jak na niższych ale kultura gry w sensie organizacyjnym jest lepsza.

Tytuł: Re: 04.02.2018 4500 pkt 9th age 2.0 Polowanie na czarownice
PostNapisane: 8 lut 2018, o 13:17 
Prawie jak Kraken

Systemy: 9th age, Hobbit, Bolt Action
Poznam także: Gaslands, Kings of War
Wyniki do LO wyślę w wolnej chwili ;) teraz takowej nie mam

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 42 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3