Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 56 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Macki Wojny 2011, Łódź, 17-18.12.2011
PostNapisane: 18 gru 2011, o 23:51 
Berserker Khorna

ryjek napisał(a):
...
a burdelu narobili tubylcy (ale nie sędzia techniczny :D )

Cały bałagan na sali gdzie grano zrobili przyjezdni, ale tak poza tym raczej się zgadzam z powyższym.

Jednak trzeba tez pamiętać między innymi o transporcie załatwionym przez Urbana oraz paru innych rzeczach, takich jak zakupy przed turniejem itp. Więc nie byłbym aż tak krytyczny, chociaż rzeczy do poprawy na pewno kilka jest (np ogarnięcie samej imprezy na miejscu i szturchanie pośladów ludzi do pomocy)

PostNapisane: 19 gru 2011, o 00:22 
Kalmar

Systemy: WH40k, Wojmachina, Infinity
Poznam także: Dark Age, X-wing
ryjek napisał(a):
modelarka była oceniana przez sędziego technicznego

o co kaman??
znaczy że byłem sędzią technicznym?? i Szynek też?? nie bardzo rozumiem przytyk który robisz...

PostNapisane: 19 gru 2011, o 00:30 
Kałamarnica

Systemy: Warhammer Fantasy
Bliz napisał(a):
ryjek napisał(a):
modelarka była oceniana przez sędziego technicznego

o co kaman??
znaczy że byłem sędzią technicznym?? i Szynek też?? nie bardzo rozumiem przytyk który robisz...

Awans, panie!

PostNapisane: 19 gru 2011, o 00:36 
Prawie jak Kraken

Systemy: Infinity, SAGA
Ja nie robię przytyku, Zembol musiał jeszcze raz oceniać modelarkę.

PostNapisane: 19 gru 2011, o 00:42 
Kalmar

nie nie mnie nie obarczycie dodatkowymi obowiązkami, ja rączki umywam i jeśli są zarzuty co do naszego oceniania to dziękuję na przyszłość i terminy w których mają odbyć się takowe zabawy rezerwuje dla dziewczyny za co prawdopodobnie przy zmieniającym się ustroju w klubie zostanę na pewno wydalony bo nie będę podzielał opinii budującej się nowej władzy, cytuje:

Barnaky napisał(a):
TRZEBA WYBRAĆ LOJALNOŚĆ WOBEC ŻONY czy KLUBU. JA WYBIERAM KLUB.

Amen.

Edit: Słucham??? że niby dlaczego Zembol musiał robić to jeszcze raz????

PostNapisane: 19 gru 2011, o 00:46 
Prawie jak Kraken

Systemy: Infinity, SAGA
Zembol pewnie jutro napisze, ja nie pamiętam dokładnie o co poszło więc nie chcę domyślać się czy tworzyć tu jakiejś nieprawdy bo i tak widzę po ilości znaków zapytania ,że się niepotrzebnie denerwujesz. Poza tym czemu uznajesz ,że Barnaky będzie tu jakąś władzę tworzył ? :D

Co do Urbana to nie napisałem ,że nic nie zrobił, bo i to nie byłaby prawda, zrobił sporo, ale turnieju nie ogarnął.

PostNapisane: 19 gru 2011, o 01:02 
V-ce Hobbysta roku 2012

Systemy: Neuroshima Tactics, Infinity
Wysoką poprzeczkę postawiliście i wielu na masterze nawet nie odbiło się by do niej doskoczyć. Tak to chyba wygląda. Ja jestem zawiedziony, bo sporo punktów od Was wyrwałem.

PostNapisane: 19 gru 2011, o 01:16 
Kraken

Systemy: FoW, Malifaux, Mordheim, Blood Bowl, Infinity
Poznam także: Full Thrust, Wolsung, SAGA, X wing
Ja sobie czytam opinie o turnieju na BP i widze same pozytywy. Ludzie chwala klimacik i rewelacyjne żarełko. Widze że tylko Łodzianom nie odpowiada to że pomimo wielu trudności po raz kolejny został zorganizowany bardzo dobry turniej.

Tak więc Urban, Zembol, Bliz, Szynka- GRATULACJE ZA OGARNIĘCIE KOLEJNEGO UDANEGO TURNIEJU SPOD ZNAKU OŁ!!

PostNapisane: 19 gru 2011, o 09:13 
Hobbysta roku 2012

Systemy: WFB, WH40k, NST, Malifo, BB, Morda, WarMachina, LotR
Ja uważam, że robiłem za dodatkowy token :D więc nie czuję, że pomagałem w organizacji... Wbiłem na krzywy ryj, pokrytykowałem ludzi, no i co najważniejsze, załapałem się na darmowy obiad xD catering RULEZ :P xD

Btw. z ciekawości zapytam o dwie rzeczy Zembolu... Czemu jeszcze raz oceniałeś modelarkę? Z bardzo krytycznie pojechaliśmy z Blizem? a druga sprawa... zawszę liczycie test wiedzy do modelarki? Przecież to nie ma sensu...

PostNapisane: 19 gru 2011, o 14:05 
Syn marnotrawny

Systemy: WFB, FOW
Poznam także: cycatą krótkowłosą brunetkę
Turniej się udał. Fajo.
Co do syfu narobionego przez łodzian Ryjek zapewne miał na myśli wybryki nie śmieci. I resztki organiczne. Przyjezdni byli nawet jeszcze bardziej kulturalni niż rok temu (a myślałem, że to niemożliwe).
ReyQ - graty za podłapanie wkrętu. Twoje posty były super :)

Wyniki - tak byłem zmęczony wczoraj, że wrzuciłem na BP, a zapomniałem o OŁ :) Prezentuję:
Obrazek

W temacie modelarki - bardzo proszę nie bierzcie tego do siebie. Nie wiem, z czego wynikał problem - czy błędów wpisywania w tabelkę, czy tego, że nikt nie poświęcił czasu, żeby przekazać Wam dokładnie jak działa masterowa ocena modelarska LS. Pojawiło się dużo wątpliwości ze strony graczy i część z nich wzbudziła również moje wątpliwości. Więc żeby nie było to potem powodem złego odbioru turnieju przez odwiedzających nas graczy, przeprowadziłem modelarkę raz jeszcze. I nie dlatego, że Wasza była surowa. Surowa ale równa jest dla mnie jak najbardziej ok i tak to tłumaczyłem na początku graczom. Chodziło o relację oceny konkretnych armii. Np. WE Pasiaka w tabelce miały 2 punkty mniej niż Bestie Crusa. Nie wiem, czy to był błąd, czy nie, ale patrząc przez kryteria oceny LS tak się zdarzyć nie powinno.
Nie obrażajcie się, bardzo dziękuję Wam za pomoc (bez ironii). Szkoda, że nie było wcześniej czasu, aby pogadać o tej ocenie, wtedy na pewno wszystko byłoby ok i powtórka nie byłaby potrzebna.

Co do wyrzucania z Klubu - nie wiem, co się wydarzy, jak Barnakiemu skończy się ban, którego mu wczoraj ostrzegawczo na tydzień założyłem. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali na Mackach.
Nie czuję się pokrzywdzony postawą Urbana (choć rzeczywiście mógłby być w czasie imprezy bardziej aktywny i samodzielny) - od początku, a więc głosowania na mastery zakładałem, że tak będzie. I ok, ja lubię to robić, radzę sobie z prowadzeniem takiej imprezy i sprawia mi to frajdę. W dodatku na moją korzyść przemawia to, że znam 3/4 z graczy, którzy przyjechali i nie muszę każdego pytać, jak się nazywa :)

Zasmuciła mnie postawa przy sprzątaniu po sobie po nocy. Dać ciała - zdarza się każdemu, ale można potem naprawić złe wrażenie robiąc po sobie porządek :(

PostNapisane: 19 gru 2011, o 14:14 
Kraken

Systemy: FoW, Malifaux, Mordheim, Blood Bowl, Infinity
Poznam także: Full Thrust, Wolsung, SAGA, X wing
Urbanowi można wybaczyć niedociągnięcia. To był chyba jego pierwszy zorganizowany większy turniej. W sumie poza ogarnięciem wszystkiego na miejscu załatwił chyba wszystko od sali zaczynając, przez nagrody i na cateringu kończąc.

Tak więc patrząc przez pryzmat małego doświadczenia organizatorskiego Urban nie wypadł tak źle. Wyrobi sie chłopak.

Zembolu żebyś wiedział jaką frajde mieliśmy z Napoleonem śledząc wątek na BP i smsując z Urbanem.
Dostałem kilkanaście pm na BP z pytaniami o całą sytuację i co się dzieje z ziomkami z klubu od np. Kielona.

Dodatkowo masz piwko za tego bana. Teraz jeszcze niech ktoś zrobi porządki na forum i skasuje tematy z dupy i będzie git. Jeśli nikt nie chce sie tego podjąc to proszę o udzielenie mi uprawnień moderatora a kazdym dziale podmieniając za nieaktywnych moderatorów.

PostNapisane: 19 gru 2011, o 16:16 
Kalmar

Zembol napisał(a):

W temacie modelarki - bardzo proszę nie bierzcie tego do siebie. Nie wiem, z czego wynikał problem - czy błędów wpisywania w tabelkę, czy tego, że nikt nie poświęcił czasu, żeby przekazać Wam dokładnie jak działa masterowa ocena modelarska LS. Pojawiło się dużo wątpliwości ze strony graczy i część z nich wzbudziła również moje wątpliwości. Więc żeby nie było to potem powodem złego odbioru turnieju przez odwiedzających nas graczy, przeprowadziłem modelarkę raz jeszcze. I nie dlatego, że Wasza była surowa. Surowa ale równa jest dla mnie jak najbardziej ok i tak to tłumaczyłem na początku graczom. Chodziło o relację oceny konkretnych armii. Np. WE Pasiaka w tabelce miały 2 punkty mniej niż Bestie Crusa. Nie wiem, czy to był błąd, czy nie, ale patrząc przez kryteria oceny LS tak się zdarzyć nie powinno.
Nie obrażajcie się, bardzo dziękuję Wam za pomoc (bez ironii). Szkoda, że nie było wcześniej czasu, aby pogadać o tej ocenie, wtedy na pewno wszystko byłoby ok i powtórka nie byłaby potrzebna.

WE Pasiaka to te gdzie demonetki robiły za driady??
pamiętaj Zębolu że oceniając armie np z mojej perspektywy oceniam całość i patrze na wszystkie modele a nie na pojedyncze oddziały, była masa sytuacji gdzie podchodziliśmy do stołu prosiliśmy o pokazanie paru figurek aby dale je nam "do ręki" to zawsze dawali najlepiej pomalowany model unikając figurek gdzie były trzy kolory, do tego zazwyczaj ten model był malowany na zamówienie przez kogoś innego i prezentował poziom nie osiągalny dla człowieka którego była to armia

kolejna sprawa to "burdel" jaki ludzie robili przy podawaniu numeru pary, jedna parę trzy razy musieliśmy oceniać bo za każdym razem miała inny numer, ludzie nie pomagali nam(ułatwiali) ogarnąć ocenę wręcz przeciwnie, nie raz słyszało dajcie mi max minus jeden bo nie mam sztandaru jaki powinienem mieć, nie musicie oceniać itp nie zapomnę armii orków gdzie gościu aby ocenić modelarke dał bardzo ładnie pomalowany rydwan i twierdził że chce max punktów bo cała armia tak jest zrobiona w żywe oczy wciskał kit kiedy porównywałem mu ten model do reszty że to on go malował i że wszystko jest na takim poziomie...

i na koniec sprawa kwalifikowania armii do tego czy pomalował ja właściciel, moim zdaniem i Szynki też(mam nadzieje) nie można było zakwalifikować armii jako malowanej przez gracza jeśli połowa modeli była pożyczona i o to też były kłótnie, nie wiem czy to tylko moja ocena ale ludziom nie zależało aby ich armie się podobały oni chcieli po prostu punkty i to się dla nich najbardziej liczyło

podsumowanie, pomimo że nasza praca poszła na marne(a szkoda bo się staraliśmy i zajęło to nam naprawdę sporo czasu) turniej jako sam turniej był spoko(jeśli ktoś lubi towarzystwo w większości uzależnionych od wygrywania ludzi;)) od strony modelarskiej na uwagę zasługiwały chyba tylko 3 armie i jedna nie dokończona z czego jedna była malowana na zamówienie a i do jednej też mam wątpliwości czy nie była malowana przez kogoś innego), nie wiem nie oceniałem samodzielnie nigdy tak dużego turnieju tak jak Szynka, i może dlatego jestem trochę zawiedziony tak mierna stroną modelarską tej imprezy...

moje uszanowanie w kierunku Zembola który ogarnął całość naprawdę porządnie,
dziękuje za dobry obiadek w imieniu swoim i Marty
jeśli miałbym w przyszłości oceniać modelarke jeszcze raz to tak jak napisał Zembol proszę o omówienie i wprowadzenie mnie w temat tak aby nie było większych problemów

i na koniec wielkie podziękowania dla Szynki bez niego przynajmniej dla mnie ta impreza nie była by taką frajdą, chłopak naprawdę pomógł przy ocenie a jego trafne spostrzeżenia i komentarze idealnie wpasywały się w moje poczucie humoru:]

PostNapisane: 19 gru 2011, o 22:45 
Papa Smerf

Śmiechu malował figurki, którymi grał?
Dla mnie były najładniej pomalowane.

PostNapisane: 19 gru 2011, o 23:19 
Syn marnotrawny

Systemy: WFB, FOW
Poznam także: cycatą krótkowłosą brunetkę
Nie, to armia malowana przez Rafixa.

PostNapisane: 21 gru 2011, o 21:34 
Kalmar

zdjęcia z macek z soboty(trochę kiepskiej jakości ale zawsze coś)

http://smg.photobucket.com/albums/v306/bliz84/macki%202011/

PostNapisane: 22 gru 2011, o 00:46 
SysAdmin

Systemy: WFB,NST,FoW,Infinity
Dzięki pozwoliłem sobie na stronę wrzucić :P

Jak macie jeszcze jakieś to śmiało.

No i czekam na relacje, format jakikolwiek - może być wpis na forum.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 56 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3