Zmień rozmiar tekstu
Teraz jest 4 paź 2023, o 14:31
Forum Klubu Miłośników Gier Bitewnych Ośmiornica Łódzka - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Forum Klubu Miłośników Gier Bitewnych Ośmiornica Łódzka” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum Klubu Miłośników Gier Bitewnych Ośmiornica Łódzka”. „Forum Klubu Miłośników Gier Bitewnych Ośmiornica Łódzka” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum Klubu Miłośników Gier Bitewnych Ośmiornica Łódzka” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum Klubu Miłośników Gier Bitewnych Ośmiornica Łódzka” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum Klubu Miłośników Gier Bitewnych Ośmiornica Łódzka” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
610nm Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL